Uudised

Pärnumaa kodutute loomade varjupaiga ehitustööde omanikujärelevalve

20. september 2022

Hanke objektiks on  omanikujärelevalve teostamine Pärnumaa kodutute loomade varjupaiga ehitustöödele  Raba tn 32 Pärnu linnas Pärnu maakonnas.

Hanke objektiks on  omanikujärelevalve teostamine Pärnumaa kodutute loomade varjupaiga ehitustöödele  Raba tn 32 Pärnu linnas Pärnu maakonnas. Ehitustööde käigus rajatakse kaasaegne ja seadustest tulenevatele nõuetele vastav varjupaiga hoone, mis tagab kaasaegsed hoiustamistingimused loomadele ja head töötingimused töötajatele.

Töö teostamise aluseks on ehitusprojekt, Tuulesoojus OÜ töö nr 4 – 14.1 „Loomade varjupaik“.

Hankedokumentide kohta selgituste või täiendava teabe saamiseks palume pöörduda projektijuht Merle Einola poole, e-posti aadressil merle@parnumaa.ee või mobiiltelefoni numbril +372 5566 7906.

Omanikujärelevalve teostamise periood on sõltuv ehituse hankelepingust, millise täitmise tähtaeg on hiljemalt kaheksa kuud hankelepingu sõlmimisest. Ehitustööde Tellijale üleandmise lõpptähtaeg on 31.05.2023.

Hinnapakkumiste esitamise tähtaeg omanikujärelevalve läbiviimiseks on 26.09.2022 kell 17.00.

Hinnapakkumised palun esitada e-posti aadressile merle@parnumaa.ee

Pärnumaa Omavalitsuste Liit on taotlenud rahalisi vahendeid Pärnumaa kodutute loomade varjupaiga ehitamiseks Maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest  (MATA).