Uudised

Pärnumaa aasta ISA 2023 konkurss

11. september 2023

Eesti Reservohvitseride Kogu (EROK) koostöös Pärnumaa Omavalitsuste Liidu (POL) ja Pärnu linnaga korraldab taas konkursi Pärnumaa aasta ISA leidmiseks Pärnumaal kohaliku elu edendamisse panustanud tublimate isade hulgast.

Meie eesmärk on taaskord juhtida tähelepanu vanemlikele väärtustele ning märgata ja tunnustada meie kõrval tegutsevaid tublisid isasid, kes leiavad aega panustada nii oma lastesse kui ka kogukonda. Konkursi käigus selgitatakse välja tublimad Pärnumaa isad, kelle peres kasvab või on üles kasvatatud vähemalt kaks last ning kellel on oma kogukonnas tubli tegutsemise kõrvalt jagunud tähelepanu, hoolt ja armastust samavõrra oma perele. Vajalik on kandidaadi kirjalik nõusolek.

Pärnumaa aasta ISA kandidaate saab esitada kuni 11.oktoobrini. Konkursi märksõna on turvalisus. See tähendab, et ka käesoleval aastal soovime rohkem tähelepanu pöörata neile isadele, kes on moel või teisel lisaks heaks isaks olemisele panustanud oma kogukonna turvalisusesse, kas läbi oma töö või vabatahtliku tegutsemise kogukonnas (naabrivalve, ohutusalane tegevus, abipolitseis jm kaasa löömine jms).

Pärnumaa aasta ISA kandidaate saavad esitada kõik Pärnumaa kodanikud, kohalikud omavalitsused ja jõustruktuurid Päästeameti Lääne Päästekeskus, Politsei- ja piirivalveameti Lääne prefektuur, Kaitseliidu Pärnumaa malev. Iga pärnumaa kodanik ja institutsioon saavad esitada ühe kandidaadi.

Iga kandidaadi kohta tuleb saata hiljemalt 11. oktoobriks e-posti aadressil aastaisa@erok.ee konkursikomisjonile esildis järgmiste andmetega: kandidaadi nimi, info laste kohta (mitu), panus kogukonda tööalane või vabatahtlik, muu info, mis kandidaati iseloomustab. Lisada ka kirjalik kandidaadi nõusolek.

Esildised vaatab oktoobrikuu jooksul läbi komisjon, kuhu kuuluvad Eesti Reservohvitseride Kogu Pärnumaa osakonna, POLi ja Pärnu linna esindajad. Pärnumaa aasta ISA tiitel kuulutatakse välja ja antakse pidulikult üle isadepäeval, 12.novembril Pärnu Raekoja saalis. Üritusele kutsutakse kõik nomineeritud kandidaadid koos peredega.

Pärnumaa aasta ISA premeeritakse nimelise seinaplaadi, tänukirja ja spaa paketiga kogu perele.

Lisainfo:
Jaanus Ots
Pärnumaa aasta ISA konkursi EROK Pärnumaa piirkonna kontaktisik
aastaisa@erok.ee

LINK