Turism

Pärnumaa on reisisihtkoht number kaks Eestis. Ööbimiste arv näitab taas kasvudententsi ületades 700 000 piiri. Pärnu maakond pakub võimalusi puhkamiseks ja taastamiseks nii peredele kui kultuuri nautijatele. Võib ka puhata linnas, Pärnu rannas või looduse rüpes. Suurimad tegijad on siinne spaa sektor eesotsas Tervise Paradiisi, Tervise ja Estoniaga. 2014.aastal startis edukalt Lottemaa teemapark, rahvusvaheline klientuur on välja kujunenud Auto24ringil Audrus. Valgeranna golfiväljakutele lisaks on valminud uus golfikeskus Pärnu Bay Golf, Tahkuranna vallas.

Palju ja head informatsiooni Pärnumaa kohta leiad siit:

 Pärnumaa (www.visitparnu.com)

Romantiline rannatee

PERNOVA Hariduskeskus

Lottemaa

Kultuurisündmusi

Valgeranna Golf

Pärnu Bay Golf

Lääne-Eesti turism

Puhka Eestis

Eesti Maaturism


Pärnu Külastuskeskus:

www.visitparnu.comAvatud:
Uus tn. 4 
 Tel: +372 4473 000, 5330 4134
Fax: +372 4473 003
parnu@visitestonia.com 

 

15. maist kuni 15. septembrini
 Iga päev 9.00-18.00

16. septembrist kuni 14. maini
 E-R 9.00-17.00 L-P 10.00-14.00

 

Pärnu kesklinna tuiksoonel, Uuel tänaval asuvast Pärnu Külastuskeskusest leiad alati 

abi. Pakume orienteerumiseks piirkonna kaarte ja teisi tutvustavaid trükiseid, soovitusi majutus- ja söögikoha valimisel, ideid puhkepäevade sisustamiseks ja reisimarsruutide koostamiseks. Külastuskeskus on alati kursis, kus ja mida väärtuslikku toimub Pärnus ja

 Pärnumaal. Pärnu Külastuskeskusest saab osta postkaarte, piirkonna suveniire ja Piletilevi kaudu ürituste pileteid. Maksta saab sularahas ja pangakaardiga. Külastuskeskus on piirkonna avastamisel või sellega põhjalikumal tutvumisel heaks alguspunktiks ning sõbralik meeskond aitab alati!Ajal, mil Külastuskeskus on suletud, leiad infot ja materjale kesklinnas asuvast Pärnu Hotellist (Rüütli 44)

.