Pärnu maakonna kultuuri- ja rahvamajad ning külakeskused

Pärnu Nooruse Maja Uudo Laane 5143726

PERNOVA Hariduskeskus

Lihula Kultuurikeskus Tiina Lobja 562 05433

Kõmsi Rahvamaja 477 2741

Vatla Rahvamaja

Virtsu Seltsimaja

Hanila Seltsimaja

Are Huvikeskus Vilja Alamaa 5105498

Sindi Seltsimaja Anneli Uustalu 4451285

Audru Kultuurikeskus 

Lavassaare Rahvamaja 

Pärnu-Jaagupi Rahvamaja Gerda Mölder 58855662

Treimani Rahvamaja Viljar Soomre 5228196

Kabli Seltsimaja Ülle Sulu 5251259

Häädemeeste Huvikeskus Anneli Lehtna 55593118

Kihnu Rahvamaja Veera Leas 5186819

Lõpe Klubi Kristel Rohumägi 56600540

Kilingi-Nõmme Klubi Piia Kajando 55695715

Surju Rahvamaja Aime Vill 53434653

Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus Anu Nõmm 53451405

Tori Rahvamaja Argo Juske 53359496

Tootsi Kultuuri- ja Spordikeskus

Tõstamaa Rahvamaja

Tõstamaa Mõis

Varbla Rahvamaja Anneli Lobjakas 5282621

Vändra Kultuurimaja Ats Paberits ja Martin Sempelson 57850854

Kaisma Rahvamaja Imbi Tõnisson 5155931

Vihtra Külakeskus Reelika Arumäe 5221329

Pärnjõe Rahvamaja Heli Mäeorg 53009530

Suurejõe Rahvamaja Heldi Raude 5120893

Võidula mõis, rahvamaja Lea Toom 5089116

Kadjaste Vabaajakeskus Alliki Luuasep 56669778

Raeküla Vanakooli Keskus

Aruvälja Rahvamaja

Tõhela Rahvamaja