Üldkogu

Pärnumaa Omavalitsuste Liidu kõrgeim juhtorgan on liidu liikmete esindajatest koosnev üldkogu. Iga liidu liikme volikogu nimetab üldkogu liikmeks kaks esindajat ja nende asendajad.

Pärnumaa Omavalitsuste Liidu üldkogu esimees on Andres Metsoja ja aseesimees Mikk Pikkmets.

Kohalike omavalitsuste esindajad ja nende asendajad on alljärgnevad:

Häädemeeste vald

  • Andrus Soopalu /Argo Mengel/
  • Karel Tölp /Ants Järvesaar/

Lääneranna vald

  • Arno Peksar /Vallo Kappak/
  • Mikk Pikkmets /Margus Källe/

Saarde vald

  • Kadri-Aija Viik /Kalle Song/
  • Indrek Talts /Jaanus Männik/

Tori vald

  • Enn Kuslap /Kalev Kiisk/
  • Lauri Luur /Jüri Puust/

Põhja-Pärnumaa vald

  • Ülle Vapper /Priit Enok/
  • Jane Mets /Tarvi Tasane/

Pärnu linn

  • Andres Metsoja /Hillar Talvik/
  • Romek Kosenkranius /Siim Suursild/

..........................................................................

Perioodil 2013 oktoober kuni 2017 oktoober oli üldkogu esimees on Meelis Kukk ja aseesimees Ülle Vapper ning KOV esindajad alljärgnevad:

Are vald

  • Signe Rõngas /Aldo Pitsner/
  • Enn Kuslap /Kert Alamaa/

Audru vald

  • Siim Suursild /Priit Annus/
  • Jaanus Põldmaa /Mati Sutt/

Halinga vald

  • Ülle Vapper /Tiia Kallastu/
  • Tarvi Tasane /Mati Rosenstein/

Häädemeeste vald

  • Magnus Mõttus /Toomas Abel/
  • Lembit Künnapas /Urmas Aava/

Koonga vald

  • Mikk Pikkmets /Silver Seegar/
  • Vallo Kappak /Mihkel Luige/

Paikuse vald

  • Kuno Erkmann /Väino Kaur/
  • Mait Talvoja /Olev Naarits/

Pärnu linn

  • Meelis Kukk /Jane Mets/
  • Enn Raadik /Romek Kosenkranius/

Saarde vald

  • Andres Annast /Ave Kallo/
  • Väino Lill /Kalle Song/

Sauga vald

  • Andres Hirvela /Jüri Puust/
  • Meelis Tomberg /Ivika Uslov/

Sindi linn

  • Rein Ariko/ Mirko Reiman/
  • Toomas Asi /Aleksander Kask/

Surju vald

  • Jaanus Männik /Andrus Lillemaa/
  • Kadri-Aija Viik /Hannes Isand/

Tahkuranna vald

  • Karel Tölp /Alar Vahtra/
  • Argo Mengel /Ardo Vakk/

Tootsi vald

  • Riina Kukk /Hannes Puusepp/
  • Jüri Mets /Priit Erm/

Tori vald

  • Kaie Toobal /Ester Märss/
  • Kalev Kiisk /Jaan Kägu/

Tõstamaa vald

  • Toomas Rõhu /Anu Peterson/
  • Janek Jaansoo /Eduard Vilbre/

Varbla vald

  •  Kaido Selberg
  • Margit Merila /Signe Tetsman/

Vändra alev

  • Toomas Sonts /Piret Müür/
  • Priit Enok /Tiit Kangert/

Vändra vald

  • Jaanus Rahula /Kalev Mitt/
  • Tarmo Lehiste /Liivi Vähesoo/